Участь КУП НАНУ у якості співорганізатора міжвузівської студентської науково-практичної конференції

3 Грудня, 2022

02 грудня 2022 відбулась міжвузівська студентська науково-практична конференція, в якій взяли участь студенти Київського університету права НАН України, Вінницького торгівельно-економічного університету КТЕУ, Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого та Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М. Грущевського.

Київський університет права  НАН України представляли керівник структурного підрозділу КУП НАНУ в м. Вінниці Ковальчук Юрій Іванович та доцент кафедри міжнародного права та галузевий правових дисциплін Толкачова Ірина Анатоліївна, які виступили і науковими керівниками здобувачів вищої освіти, що прийняли участь у заході від університету.

Студентську аудиторію від КУП НАНУ представляли:

• Матвеєва Анастасія – студентка 3 курсу заочної форми навчання;
  • Вертій Наталія –  студентка 3 курсу заочної форми навчання;
  • Кобець Маріанна – студентка 3 курсу заочної форми навчання;
  • Гедзун Максим – студент 3 курсу денної форми навчання;
  • Гриценко Таїсія  –  студентка 3 курсу денної форми навчання;
  • Остап’юк Андрій  – студент 3 курсу денної форми навчання.

У студентських наукових доповідях піднімались актуальні питання захисту прав людини в сучасних інтеграційних умовах та в умовах агресії РФ проти України.

У ході проведення конференції відбувалися дискусії  з поміркованою полемікою та великою зацікавленістю студентської молоді.

Загалом всі учасники конференції відзначили доцільність проведення міжвузівських студентських науково-практичних конференцій та відзначили високий рівень її  організації.

Прес-Центр КУП НАНУ