Участь КУП НАНУ у міжрегіональній виставці-презентації «Полтавський абітурієнт – 2017»

12 Квітня, 2017

На доручення ректора представники КУП НАНУ 10-11 квітня 2017 року взяли участь у міжрегіональній виставці-презентації «Полтавський абітурієнт – 2017» та «Навчання в Європі», що відбулася в місті Полтава у приміщенні ПОУНБ ім. І. П. Котляревського.

Виставка «Полтавський абітурієнт – 2017» – це культурно-інформаційний захід , що протягом 10-ти років є традиційним ярмарком знань для абітурієнтів та базою обміну досвіду між ВНЗ України та Європи.
     Даний захід сприяє ознайомленню школярів та майбутніх абітурієнтів з провідними закладами вищої та середньотехнічної освіти України для подальшого вибору місця здобуття освіти.
     Київський університет права Національної академії наук України також гідно представив свій заклад. Представники продемонстрували високі досягнення університету у сфері інтелектуальної власності, донесли до відвідувачів інформацію про університет в цілому, провели анкетування вікторину для абітурієнтів на правничу тематику, обмінялися досвідом з місцевими та міжнародними ВНЗ, відвідали Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради, надавши інформацію про освітні послуги КУП НАНУ та запросили до подальшої співпраці з освітніми закладами міста Полтави.

Також у рамках заходу представники університету  ознайомились з матеріально-технічною базою та музеями, виставковими залами пересувних експозицій Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка.