Участь Київського університету права НАН України у IP UKRAINE NOW 2021

29 Жовтня, 2021

IP UKRAINE NOW 2021 − це надзвичайно інформативний щорічний форум присвячений питанням інтелектуальної власності.

29 жовтня 2021 року проректор з навчально-методичної роботи Катерина Лісова, проректор з виховної та профорієнтаційної роботи Оксана Хорватова, вчений секретар Ірина Толкачова, завідувач відділу навчально-методичної роботи Олена Антонова, завідувач кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Сергій Матвєєв та завідувач сектору обліку музейних фондів КУП НАН України Олександр Савка взяли участь у заході «IP UKRAINE NOW 2021», організованому Асоціацією правників України.

З вітальними словами виступили голова комітету АПУ з інтелектуальної власності, партнер MAMUNYA IP, адвокат, патентний повірений України Олександр Мамуня та заступник Голови Верховного Суду, голова Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду Богдан Львов

На заході обговорювались питання реформи інтелектуальної власності в дії, було закцентовано увагу на новій компетенції та можливостях Апеляційної палати в системі НОІВ, визначено наявні проблеми щодо захисту від недобросовісної конкуренції об’єктів інтелектуальної власності, надано рекомендації та пропозиції щодо вдосконалення способів захисту бізнесу від проявів недобросовісної конкуренції, охоплено новели у сфері інтелектуальної власності. В якості доповідачів виступили: народний депутат України Тарас Тарасенко, заступник директора департаменту розвитку сфери iнтелектуальноi власності − начальник управління промислової власності і міжнародної співпраці Мінекономіки Богдан Падучак, радник ПЮА «Дубинський і Ошарова», адвокат, патентний повірений України, д.ю.н. Микола Потоцький, радник практики інтелектуального права київського офісу Baker McKenzie Олексій Столяренко, заступниця начальника управління промислової власності та міжнародної співпраці − начальниця відділу промислової власності департаменту розвитку сфери інтелектуальної власності Мінекономіки Інна Шатова та інші.

Київський університет права НАН України висловлює подяку організаторам і партнерам за цікавий та інформативний просвітницький захід.

Прес-центр КУП НАН