Участь представника КУП НАН України у Міжнародній науково-практичній конференції

22 Серпня, 2024

Проректор з наукової роботи, професор Київського університету права НАН України Іван Кайло  взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції на тему «Захист незалежності України: правові засади та виклики сьогодення. До 33 річниці проголошення Незалежності України», яка відбулась 22 серпня 2024 року за ініціативи Національної академії правничих наук України.

Професор Іван Кайло зачитав присутнім вітальне слово від ректора Київського університету права НАН України Юрія Бошицького, а також зауважив на нерозривності розвитку правової науки та тієї політико-правової ситуації, яка складається в суспільстві, зокрема, війною, окреслив інші кола болючих питань правової науки, правотворчої діяльності та правозастосування.

Також у конференції взяли участь представники наукових кіл, практичні працівники, громадські та політичні діячі.

Прес-Центр КУП НАНУ