Участь представника КУП НАН України у VIІІ Форумі із реструктуризації та банкрутства

17 Березня, 2023

15 березня 2023 року доцент кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Ірина Толкачова прийняла участь у VIІІ Форумі із реструктуризації та банкрутства, організатором якого виступило видавництво «Юридична практика» за підтримки Міністерства юстиції України.

Програма заходу передбачала наступні сесії: «Реструктуризація та банкрутства в україні: виклики воєнного часу», «Розвиток професії арбітражних керуючих», «Банкрутства під час війни», «Відновлення платоспроможності фізичних осіб».

В якості доповідачів виступили: заступниця міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Валерія Коломієць, народний депутат України Олексій Мовчан, голова Ради Незалежної асоціації банків України Олена Коробкова, голова Ради приватних виконавців України Віталій Чепурний, директор Департаменту з питань банкрутства Міністерства юстиції України Владислав Філатов, заступник директора департаменту юридичного забезпечення Міністерства економіки України Юрій Моісеєв, голова Національної Асоціації арбітражних керуючих України Олександр Бондарчук, радник GÖRG Partnerschaft von Rechtsanwälten mbB Арне Енгельс, директор Департаменту з питань банкрутства Міністерства юстиції України Владислав Філатов та інші.

Захід відбувся в форматах офлайн та онлайн. Наприкінці форуму було підведено підсумки.

Прес-Центр КУП НАНУ