Участь представників юридичної клініки «Фенікс» КУП НАНУ у відкритій онлайн-події від Українського Центру Медіації

12 Червня, 2024

11 червня 2024 року представники юридичної клініки «Фенікс» взяли участь у відкритій онлайн-події від Українського Центру Медіації на тему “Основи детекції брехні”.

Варто зазначити, що організаторами заходу було запрошено Діану Щербину – поліграфологиню, засновницю агенції “QuestVeritas”, яка проводить поліграфологічні дослідження брехні вже понад 15 років.

Також, учасники заходу дізнались про основні перепони та труднощі, з якими зустрічаються на практиці поліграфологи, а також про перспективи розвитку даного напрямку досліджень в майбутньому.

Дякуємо Українському Центру Медіації за чудову організацію даної відкритої онлайн-події, за можливість спілкування здобувачів вищої правничої освіти з жінкою-поліграфологинею та отримання цінної інформації з практичного досвіду щодо даної напрочуд цікавої тематики.

По завершенню заходу учасники ще протягом тривалого часу залишались на зв’язку та задавали низку запитань до спікерки і загалом залишились задоволеними від спілкування і обміну думками щодо виявлення та упередження неправдивих відомостей та обману.

Прес-Центр КУП НАНУ