Участь представників КУП НАНУ на чолі з ректором Ю.Л. Бошицьким у міжнародній науково-практичній конференції, що проходила у м. Кошице, Словаччина

25 Листопада, 2014

З 19-21 листопада 2014 року представники Київського університету права НАН України взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Інноваційний інформаційний простір в освітній і науковій діяльності: проблеми становлення, особливості організації, ефективність та перспективи розвитку», організованою Центрально – Європейським університетом м. Скаліца (Словаччина), Оксфордською академією з питань освіти та розвитку (Великобританія), Міжнародним університетом Св. Іоанна (Італія), Академією праці та соціальних відносин (Росія), Інститутом транскордонного співробітництва (Україна) та Регіональним філіалом Національного інституту стратегічних досліджень (Україна). Захід проходив  на базі відділення Центрально – Європейського університету у м. Кошіце (Словаччина).

Делегацію від Київського університету права НАН України на чолі з ректором, професором Ю.Л. Бошицьким представляли завідувач навчально-методичного відділу О.О. Казак, референт ректора О.П. Сарських та  студенти: Білецька Ольга- студентка 2 курсу юридичного факультету, Матат Андрій – студент 4 курсу юридичного факультету, Федченко Юлія – студентка 4 курсу факультету міжнародних відносин та Юрків Софія – студентка 4 курсу Рівненського інституту КУП НАН України.

Робота міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційний інформаційний простір в освітній і науковій діяльності: проблеми становлення, особливості організації, ефективність та перспективи розвитку» здійснювалася у формі пленарного засідання, яке пройшло на високому науково-теоретичному рівні. Кожен з почесних членів президії мав нагоду привітати учасників з початком роботи конференції  та урочисто відкрити захід. Однією з перших до учасників заходу звернулась директор і засновник Центрально – Європейського університету у м. Скаліца Г. Шварцзова, також, з вітальними словами  виступили: ректор Центрально – Європейського університету у м. Скаліца Ф.Г. Ващук; директор інституту транскордонного співробітництва, Надзвичайний і Повноважний Посол С.І. Устич; директор Регіональної філії Національного інституту стратегічних досліджень в м. Ужгороді С.І. Мітряєва; генеральний консул Словацької Республіки у м. Ужгород Я. Бур’янова; Почесний консул України в Словацькій Республіці С. Обіцький; Почесний консул Словацької Республіки в Україні О.І. Адамчук;  директор Кошицького відділення Центрально – Європейського університету Т. Вархолова.

У роботі конференції взяли участь провідні науковці та освітяни різних навчальних закладів України, Словаччини, Угорщини, Великобританії,  а також, провідні юристи, економісти, представники технічних спеціальностей та аспіранти, докторанти і студенти вищих навчальних закладів України та зарубіжних країн.
     В рамках Міжнародної конференції було проведено окреме засідання для студентів та аспірантів.
     На урочистому закритті заходу учасників конференції було відзначено міжнародними європейськими дипломами.
     Плідна робота  завершилася цікавою культурною програмою, що дало змогу ознайомитися із культурною спадщиною м. Кошице. Зокрема, учасники конференції мали можливість пройтися старими вулицями міста, ознайомитися з архітектурною та культурною спадщиною словацького народу.

Прес-центр КУП НАНУ

ВІЗИТІВКА М.КОШІЦЕ