Участь представників КУП НАНУ у святкуванні Дня Незалежності держави Ізраїль

15 Травня, 2010

13 травня у єврейському агентстві «Сохнут» відбувся захід присвячений «Дню Незалежності держави Ізраїль».

На заході були присутні Посол держави Ізраїль в Україні – Пані Зіна Калай-Клайтман, Пан Міндель Фелікс – Голова Представництва „Натів” в Україні, Головний равін України – Яков Дов Блайх, Пані Міндель Ангеліна – директор Ізраїльського культурного центру в Києві, Ідан Пейсахович – Посланник відділу репатріації філії «Сохнут України», представники єврейського агентства «Сохнут», директор Центру інформаційних технологій КУП НАНУ – Харченко Ольга та ін..

Після урочистої частини, гості свята мали можливість вільного спілкування. Під час зустрічі з Посолом держави Ізраїль в Україні – Пані Зіной Калай-Клайтман та Паном Феліксом Мінделєм – Головою Представництва „Натів” в Україні, О. Харченко мала нагоду запросити представників посольства до Київського університету права для зустрічі з ректором університету професором Ю.Бошицьким та студентами, а в подальшому підписати договір про співпрацю між установами.