Участь представників студентського парламенту КУП НАНУ у форумі по питанням освітньої політики

22 Травня, 2024

16.05-18.05 2024 р. голова студентського парламенту Маргарита Корольова та представниця волонтерського комітету Олександра Ваньчук взяли участь у студентському форумі, що пройшов у Державному податковому університеті в місті Ірпінь. Цей захід зібрав студентських лідерів з різних університетів країни для обговорення актуальних питань освітньої політики та шляхів її вдосконалення.

Здобувачки Київського університету права НАН України представили на форумі доповідь на важливу тему «Освітня реформа очима органів студентського самоврядування».

Окрім участі в основних заходах форуму, усі учасники мали унікальну можливість бути присутніми на зустрічі із запрошеними гостями:

• заступником Міністра освіти і науки України Михайлом Винницьким
  • освітнім омбудсменом України Сергієм Горбачовим
  • керівником секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Олександром Хименком
  • радником Міністра охорони здоров’я України Віталієм Власюком
  • керівником апарату заступника Міністра фінансів України Людмилою Мозговою
  • головним директором цифрової екосистеми для підзвітного управління відновлення Денисом Івановим

Під час цієї зустрічі учасники мали нагоду обговорити перспективи розвитку вищої освіти в Україні, а також роль студентських організацій у цьому процесі.

Завершився форум врученням сертифікатів учасникам очільником ДПУ Дмитром Серебрянським. Звертаючись до до присутніх в. о. ректора університету подякував молоді за ініціативу у проведенні цього заходу, активну позицію в обговореннях і сміливість у відстоюванні своїх думок. Дмитро Миколайович зазначив, що цьогоріч форум на базі Державного податкового університету зібрав ще більше учасників ОСС з різних областей нашої країни, об’єднав студентську молодь у спільній роботі, збагативши досвідом конструктивного спілкування та прийняття рішень.

Прес-Центр КУП НАНУ