Участь професора Вісбаденської школи бізнесу Райнера Ведде у засіданні ректорату

6 Лютого, 2018
    06 лютого 2018 року в рамках візиту до Київського університету права НАН України Райнер Ведде, відомий німецький юрист, професор Вісбаденської школи бізнесу, голова Українсько-німецької спілки юристів, голова Асоціації професорів, взяв участь у засіданні ректорату університету.
    У вступній промові ректор університету Юрій Бошицький наголосив, що для Київського університету права НАН України важливим напрямком роботи є міжнародне співробітництво у науковій і освітянській сферах.
Професор Райнер Ведде розповів про Вісбаденську школу бізнесу та можливі напрямки співпраці в сфері реалізації освітньо-наукових проектів.

rect1.jpg

rect2.jpg

rect3.jpg

Зустріч з професором Райнером Ведде викликала значну зацікавленість у членів ректорату університету. Зокрема, зі сторони КУП НАН України були запропоновані наступні напрямки співпраці:
–   участь у написанні колективної монографії на тему: «Державно-правове регулювання суспільних відносин в умовах нових глобалізаційних викликів: вітчизняні та правові реалії», що дозволить створити фундаментальну наукову працю;
– організація та координація спільних проектів за грантами, конкурсами та іншими формами залучення наукових інвестицій;
– спільні освітні програми;
– видавнича діяльність;
– обмін викладачами тощо.
    Після закінчення зустрічі сторони висловили впевненість у подальшій плідній співпраці.