Участь ректора КУП НАНУ Бошицького Ю.Л. в роботі українсько-німецької конференції

26 Жовтня, 2009

Українсько – Німецька конференція
«Вирішення інвестиційних спорів:
українська
та німецька перспектива»

23 – 24 жовтня 2009 року у м. Регенсбурзі ( Німеччина, Баварія) відбулася спільна українсько –німецька конференція “Вирішення інвестиційних спорів: українська та німецька перспективи».
В рамках даної конференції прийняли участь провідні вузи Німеччини, Інститут законодавства Верховної ради України та Київський університет права НАН України. В роботі конференції взяв участь професор, Заслужений юрист України, ректор Київського університету права НАН України Бошицький Ю.Л,, Заслужений юрист України, Копиленко Олександр Любимович, д.ю.н., професор, директор Інституту законодавства Верховної Ради України, член-кореспондент НАН України, м. Київ, Арнольд Рейнер, д.ю.н., професор, зав. кафедри публічного права, кафедра Європейського права ім. Жана Монне, Університет м. Регенсбурга, Барщ Армін – доцент німецького права МГУ ім. Ломоносова, науковий співробітник кафедри публічного права, кафедри Європейського права ім. Жана Монне університету м. Регенсбурга. Регенсбург/Москва, Бірлінг Штефан д.ю.н., професор, проректор університету м. Регенсбург, Брайг Буркхард – д-р, професор, Юридичний факультет Інституту Східно-європейських досліджень Вільного університету, м.Берлін, Бредіс Інгмар, кафедра порівняльної політології (Центральна і Східна Європа), Інститут політології, університет м. Регенсбург, Вітцорек Міхаель, професор університету Ерланген-Нюрнберг, Зерваціус Вольфганг, д.ю.н., професор, зав. кафедри цивільного та підприємницького права, університет м. Регенбург, Кюппер Херберт, д.ю.н., професор, виконавчий директор Інституту Східно-Європейського права, м. Регенсбург, Мансен Геріт, д.ю.н., професор, зав. кафедрою публічного права університету м. Регенсбурга, Пінтаріч Томіслав, адвокат, науковий референт Інституту Східно-Європейського права, м. Регенсбург, Прісько Севастіан, LL.М. (Кьольн/Париж), Інститут права країн Східної Європи університету м.Кьольна, Трунк Олександр, д.ю.н., професор, директор Інституту права країн Східної Європи університету ім. КрістіанаАльбрехта, м. Кіль, Хаусманн Лайнер, д.ю.н., професор, зав. кафедри цивільного права, міжнорадного приватного права, міжнародного процесуального права і порівняльного право ведення, університету м. Констанц, Ярмилко Юрій, Генеральний консул України в Мюнхені.

На даній конференції Ю.Л. Бошицький виступив з доповіддю на тему: «Вибір правової системи та положень щодо арбітражу при укладанні інвестиційних угод ( за законодавством України).