Участь ректора КУП НАНУ у Міжнародній науковій конференції «Інформатика, освітянські науки, освіта викладача» (Грузія)

28 Жовтня, 2014

В середині  жовтня ректор Київського університету права НАН України, професор Юрій Бошицький на запрошення давнього партнера університету, ректора Батумського університету Шота Руставелі, професора Альоші Бакурідзе взяв участь у Міжнародній науковій конференції «Інформатика, освітянські науки, освіта викладача», що проходила на базі згаданого університету, Батумі, Грузія.

Виступаючи з доповіддю, ректор університету Ю. Бошицький зазначив, що КУП НАНУ – сучасний вищий державний навчальний заклад, який  готує фахівців у галузі права за європейськими стандартами, та наголосив на необхідності  впровадження інноваційних форм у навчальний процес. Такими інноваційними формами у КУП НАНУ є майстер-класи провідних науковців України та Європи, а також впровадження результатів наукової діяльності через  нові спецкурси  та конференції, до яких залучаються як викладачі, так і студенти університету.