Участь ректора КУП НАНУ у Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасний конституціоналізм: актуальні проблеми теорії і практики»

27 Червня, 2013

25 червня 2013 року  в приміщенні  Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України  з нагоди 17-ї річниці прийняття Конституції України відбулася  Міжнародна науково-практична конференція «Сучасний конституціоналізм: актуальні проблеми теорії і практики».

У конференції взяли участь провідні вчені-юристи України, а саме: Директор Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України  Ю.С. Шемшученко, Академік-секретар відділення історії, філософії та права НАН України, генеральний директор Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського, О.С. Онищенко, та інші провідні науковці. Київський університет права Національної академії наук України  на заході представляв ректор, професор, Заслужений юрист України, член Комісії Конституційної Асамблеї з питань прав, свобод та обов’язків людини і громадянина Ю.Л. Бошицький.

Всі учасники конференції полемічно і, водночас, толерантно обговорили фундаментальні проблеми, пов’язані із сучасним станом українського конституціоналізму, зокрема сучасних стандартів та перспектив  розвитку конституційної державності та конституційного правопорядку і місця в цих процесах Конституції України.

КУП НАНУ