Участь ректора КУП НАНУ у міжнародному форумі «Інтелектуальна власність-XXI століття»

17 Травня, 2013

Нещодавно на запрошення  Віце-президента  Торгово-промислової палати Російської федерації Чубарова В.В.,  ректор КУП НАНУ, професор, залужений юрист України Бошицький Ю.Л. взяв участь у Міжнародному форумі «Інтелектуальна власність-XXI століття»,  який традиційно проводиться під егідою Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ).

Організаторами заходу виступили: Торгово-промислова палата Російської Федерації, Державна Дума Федеральних Зборів РФ, Рада Федерації Федеральних Зборів РФ, Міністерство освіти і науки Російської Федерації, Міністерство культури Російської Федерації, Федеральна служба з інтелектуальної власності, Федеральний інститут промислової власності, Російська державна академія інтелектуальної власності, Інститут держави і права Російської академії наук, ЗАТ «Федеральний інститут сертифікації та оцінки інтелектуальної власності і бізнесу», Фонд підтримки та розвитку освіти, творчості, культури, Російська венчурна компанія.