Участь ректора КУП НАНУ у науково-практичній конференції «Законодавче забезпечення вдосконалення правової системи України щодо захисту прав і свобод людини і громадянина»

26 Травня, 2016

25 травня 2016 року ректор Київського університету права НАН України, професор Юрій Бошицький взяв участь у науково-практичній конференції на тему «Законодавче забезпечення вдосконалення правової системи України щодо захисту прав і свобод людини і громадянина». Організатором проведення якої виступив Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України за участі представників Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Науково-дослідного інституту публічного права, Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» та Інституту держави і права імені В. М. Корецького НАН.
     Відкрили захід Міністр юстиції України Павло Петренко та директор Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції, доцент юридичних наук, Заслужений юрист України Катерина Чижмарь.
     На конференції розглядалися актуальні питання правосуддя за принципами європейського права, його очікування та реалії; Інститут нотаріату як засіб попередження виникнення спорів та досудового їх вирішення; недоліки і переваги державної реєстрації як різновиду адміністративних послуг; державний контроль у сфері юстиції – гарантія захисту прав та інтересів громадян; державне управління, забезпечення національної безпеки, попередження та протидії корупції в умовах децентралізації влади; роль адвоката при забезпеченні прав і свобод громадян у відносинах з органами публічної влади та інше.

З привітальними словами та виступами до гостей науково-практичної конференції звернулися Юрій Шемшученко, директор Інституту держави і права імені В. М. Корецького НАН України, доктор юридичник наук, професор, академік НАН України, академік Академії правових наук України; Наталя Онищенко, доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України, Заслужений юрист України, Завідувач відділу теорії держави і права Інституту держави і права імені В. М. Корецького НАН України; Йозеф Зятко, директор агентства Східноєвропейського розвитку (Словаччина), президент Європейського інституту безперервної освіти, доктор права, почесний професор, а також Юрій Бошицький, ректор Київського університету права НАН України, професор, Заслужений юрист України.

Під час конференції ректор мав нагоду поспілкуватися з Міністром юстиції України та запросити пана Петренка на урочисту церемонію вручення дипломів студентам денної форми навчання, яка відбудеться вже 30 червня цього року.

Також, в межах заходу, Ю. Бошицький презентував К. Чижмарь збірники книг з матеріалами різних науково-практичних конференцій КУП НАНУ за 2 роки.

Прес-секретар КУП НАНУ
Микитенко Альона