Участь ректора КУП НАНУ в нараді по реабілітаціі ветеранів, яку організовано Національним університетом фізичного виховання і спорту України

12 Червня, 2024

11 червня 2024 року, ректор КУП НАН України, професор Юрій Бошицький на запрошення ректора Національного університету фізичного виховання і спорту України, професора Євгенія Імаса, взяв участь у заході «Проміжний звіт реалізації експериментального проекту з переходу від військової служби до цивільного життя ветеранів війни на базі закладів освіти засобами освіти, спорту та реабілітації» (постанова Кабінету Міністрів України від 30 січня 2024 р. № 104), який відбувся на базі Національного університету фізичного виховання і спорту України. Координаторами цього експериментального проекту є Міністерство освіти і науки та Міністерство у справах ветеранів.

Київський університет права НАН України спільно з Національним університетом фізичного виховання і спорту України, як заклади освіти є учасниками експериментального проекту.

Метою проведення експериментального проекту є створення ефективної моделі інтеграції ветеранів війни до цивільного життя через спеціалізовані освітні, спортивні та реабілітаційні програми у закладах освіти. Основні завдання експериментального проекту це – створення адаптованої освітньої інфраструктури; здобуття освіти та професійна підготовка; розвиток фізичного здоров’я через спорт та реабілітацію.

Долучаючись до експериментального проекту, ректор КУП НАН України Юрій Бошицький вніс пропозицію надання безоплатної правничої допомоги ветеранам війни, для маломобільних груп населення та осіб з інвалідністю – фахівцями юридичної клініки «Фенікс», яка створена на території КУП НАНУ.

Прес-Центр КУП НАНУ