Участь ректора КУП НАНУ в урочистостях з нагоди 20 ліття відродження Київської православної Богословської академії

11 Жовтня, 2012

9 жовтня 2012 року Київська православна богословська академія в день пам’яті святого апостола і євангелиста Іоана Богослова  відзначила 20 – річний ювілеї з дня відродження.
     Київський університет права НАН України на заході представляв ректор, професор Ю.Л. Бошицький.
     У сам день свята Божественну літургію очолив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Після богослужіння відбулося урочисте засідання в актовій залі Академії. Зі вступним словом до присутніх звернувся ректор Академії архієпископ Епіфаній, який окреслив історичний шлях Київських духовних шкіл, розповів про здобутки й перспективи розвитку та презентував черговий ювілейний випуск «Трудів КДА» і навчальний посібник священика Петра Бойка «Практичні вказівки для священно- та церковнослужителів при звершенні богослужінь».

Також, з вітальним словом до присутніх звернувся і ректор Київського університету права НАН України, Ю. Л. Бошицький  та користуючись нагодою подарував  трьохтомник М.П. Василенка «Вибрані твори».