Участь ректора та студентів КУП НАНУ у VII Зборах Світового Конгресу українських юристів

17 Червня, 2010

17 червня 2010 року в малій залі Національного палацу мистецтв «Україна» відбулися VII Збори Світового Конгресу українських юристів. Усього було присутні 64 особи, які сприяли формуванню майбутніх завдань та перспектив діяльності СКУЮ. Серед ректорів був ректор Київського університету права НАН України Бошицький Юрій Ладиславович, кандидат юридичних наук, професор, Заслужений юрист України, а також Євдокимов Валерій, Президент СКУЮ, Президент ВАЮ, голова СЮУ, народний депутат України попередніх скликань, кандидат юридичних наук, Заслужений юрист України, Оніщук Микола, перший заступник голови Союзу юристів України, народний депутат України попередніх скликань, кандидат юридичних наук, Заслужений юрист України, Ківалова Тетяна, член Ради СЮУ, доктор юридичних наук, депутат Київської ради та інші.

Уперше членами секретаріату Зборів СКУЮ, за підтримки ректора, проф. Бошицького Ю.Л., були студенти Київського університету права Національної академії наук України у складі Осядлої Марії, Ігнатенко Любави, Гурської Марини. Студенти активно допомагали при реєстрації учасників Конгресу, розповсюджували роздатковий матеріал. Основною метою участі молоді у заході було накопичення наукової бази шляхом прослуховування науково – практичних доповідей відомих науковців, таких як Козюбра М.І. по темі «Верховенство права основні реалії та проблеми», Смородський М. – «Розвиток верховенства права в Україні: двадцятирічний досвіт у сприйнятті іноземного юриста», Кампо В.М. – «Проблеми реалізації принципу верховенства права в практиці конституційної юстиції», Костицький В. В. – «Народ як носій влади у правовій державі: проблеми розподілу влади», а також розвиток організаційних здібностей студентів. За глибокими переконаннями ректора, професора Бошицького Ю.Л. дані заходи сприяють реалізації головної мети університету – це підготовка юриста – інтелігента, який володіє різноманітними позитивними якостями освіченої людини та кваліфікованого юриста, може представити себе та університет на високому професійному рівні, а також дають можливість застосовувати набуті теоретичні знання на практиці, виховувати почуття відповідальності за доручену справу.