Участь студентів факультету міжнародного права КУП НАНУ у ІІІ Міжвузівській олімпіаді з англійської мови серед вищих навчальних закладів сектору безпеки

14 Квітня, 2014

9 квітня 2014 року у стінах Національної академії Служби безпеки України відбулась ІІІ Міжвузівська олімпіада з англійської мови серед вищих навчальних закладів сектору безпеки України. Цього року в олімпіаді прийняли участь понад тридцяти учасників з різних вищих навчальних закладів України у сфері безпеки, серед яких і студенти Київського університету права НАН України: Чебанов Євгеній (МП-41), Мацьків Квітослава (МП-41) та Щолкін Максім (МП-42).
     О 10.00 у читальній залі бібліотеки Національної академії СБУ відбулося відкриття олімпіади, на якому організатори та члени журі проінформували учасників про те, яким чином і в якому порядку проходитиме олімпіада. Всіх учасників було поділено на чотири секції, кожна з яких працювала окремо від інших, в окремих мультимедійних лінгвістичних лабораторіях. .
     Олімпіада проходила протягом всього дня та складалася з чотирьох етапів.
     Першим завданням для учасників було виконання тесту на розуміння прочитаного тексту без словника. Це завдання виконувалось на комп’ютерах. Учасники мали прочитати наданий їм текст та відповісти на тестові питання по змісту тексту. На це учасникам було відведено всього 20 хвилин, після чого комп’ютер автоматично зараховував та зберігав надані учасниками відповіді та переходив до наступного завдання.
     Наступним завданням було складання тесту на розуміння прослуханого аудіо тексту, що також виконувалось за комп’ютером. Учасникам необхідно було прослухати декілька текстів, після чого дати правильні відповіді на тестові питання. Після виконання цього завдання комп’ютер автоматично підраховував бали, набрані кожним учасником та виводив результати на екран.
     Третім завданням було усне висловлювання учасниками олімпіади за запропонованою темою. Кожен учасник мав витягнути білет, в якому були зазначені три теми. Учаснику необхідно було обрати одну тему та відразу ж, без будь-якої підготовки, розпочати усне висловлювання з приводу обраної тематики протягом 3-х хвилин. Після висловлювання учаснику необхідно було також відповісти на запитання журі.
     Під час виконання останнього конкурсного завдання кожному з учасників необхідно було виступити з власною презентацією на тему: «Сучасні досягнення науки на служінні потребам людства» протягом семи хвилин, відповісти на всі поставлені питання, а також брати активну участь в обговоренні презентацій в групі.
     Після виконання всіх завдань учасників було запрошено на екскурсію по Києву.
     О 18.00 відбулося урочисте закриття Олімпіади, а також нагородження переможців. Перші місця посіли студенти Національної академії СБУ та Національного університету Державної податкової служби України. Організаторами олімпіади було запроваджено також нагороди в певних номінаціях для учасників, які продемонстрували високий рівень знань та підготовки, та вразили членів журі, однак не увійшли до почесної трійки переможців.

Студенти Київського університету права НАН України, що представляли цього року наш університет на олімпіаді, посіли такі місця: Євгеній Чебанов (5-е місце), Квітослава Мацьків (7-е місце), Максим Щолкін (9-е місце), Під час нагородження учасників організатори та журі олімпіади зазначили, що цього року Київський університет права направив дуже потужну команду учасників, які приємно вразили членів журі. За це  наші студенти були нагороджені дипломами: Максім Щолкін (МП-42) – в номінації «Вільне володіння англійською мовою», Євгеній Чебанов (МП-41) – в номінації «За активну участь в обговоренні презентацій».

Вітаємо студентів з нагородами та бажаємо подальших успіхів у вдосконаленні знань з іноземних мов!

Кафедра іноземних мов