Участь студентів КУП НАНУ у ІІІ Всеукраїнській науково–практичній конференції з теорії та історії держави і права України

10 Грудня, 2010

10 – 11 грудня 2010 року в м. Івано – Франківську відбулася ІІІ Всеукраїнська науково–практична конференція з теорії та історії держави і права України. У роботі науково – практичної конференції брали участь студенти вишів з всієї України : з Харкова , Одеси, Донецька , Дніпропетровська , Львова, Ужгорода, Ірпіня, та інших міст України.

Місто Київ випала можливість представляти студенту 3-го курсу Київського університету права Національної академії наук України – Малюку Олександру.

Під час роботи науково – практичної конференції учасники плідно попрацювали, перейняли цікавого досвіду від своїх колег , налагодили студентські зв’язки.

Також учасники науково – практичної конференції мали змогу відвідати цікаві національно – культурні заходи, такі як : Андріївські вечорниці , Національний краєзнавчий музей м. Івано – Франківська , відвідали м. Яремче, де побували та ознайомились з національними пам’ятками історії , культури Прикарпаття . Також відвідали гірськолижний курорт Буковель.

Саме такі заходи допомагають студентам зрозуміти значення наукової роботи для поглиблення власних знань в правовій галузі та поглиблення духовного потенціалу особистості .

Студентське самоврядування

КУП НАН України