Участь студентів КУП НАНУ у конкурсі-фестивалі «Барви осені»

30 Листопада, 2016

У рамках загальноуніверситетського проекту «Кроки до прекрасного», що діє під патронату ректора, професора Юрія Бошицького, голова комітету  культури студентського парламенту 8-го скликання КУП НАНУ Олена Давидова, студентка 2-го курсу взяла участь у ХІХ Міжнародному студентському фестивалі «Барви осені» з піснею Leona Lewis – Summertime

Олена має досвід участі в міжнародних фестивалях у номінаціях вокалу. Досвід участі в попередніх фестивалях сприяв одержати диплом переможця-фестивалю конкурсу в номінації «Популяризації вокального мистецтва». Завдяки проекту «Кроки до прекрасного» студенти КУП НАНУ мають можливість розширити світогляд, самовдосконалюватися, набиратися нових вражень для розкриття свого творчого потенціалу. Спілкування студентів-учасників фестивалю сприяє розвитку дружніх зв’язків ВНЗ.

Прес-центр КУП НАНУ