Національна академія наук України Київський університет права

Участь студентів КУП НАНУ у круглому столі-тренінгу на тему: «Психологічні прийоми для ефективної комунікації юриста з клієнтом»

15 Листопада, 2021

В рамках спільної співпраці між Київським Університетом права НАН України та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги за ініціативи правового клубу «PRAVOKATOR» і Вищого навчального приватного закладу «Дніпровський гуманітарний університет» у онлайн-форматі на платформі ZOOM було проведено круглий стіл-тренінг на тему: «Психологічні прийоми для ефективної комунікації юриста з клієнтом».

Метою тренінгу, як наголосила Вікторія Корсунська, психолог, старший викладач Вищого навчального приватного закладу «Дніпровський гуманітарний університет» є надати молодим юристам, які планують працювати в юридичній сфері і будуть постійно спілкуватися з клієнтами, практичні психологічні поради, як працювати з «токсичними» клієнтами, як не піддаватися провокаціям та як зберегти себе у ресурсному стані.

Були переглянуті ролики з фільмів та репортажів, які закликають своїм сюжетом до життя, до рішучих дій які впливають на формування корисних звичок, не піддаватися на провокації та уберегти себе від нервувань, які психологічні прийоми можна використовувати при комунікації з клієнтами.



Савка Олександр, викладач кафедри кримінального права та процесу, завідувач Юридичної клініки «Фенікс» Київського університету права НАН України повідомив, що основна дискусія на Тренінгу розгорталася навколо шляхів і способів побудови діалогу між юристом, який являється професійним працівником, і клієнтом, як кінцевими бенефіціарами цих послуг. 

Обговорити дійсно було, що, адже спікери круглого столу охопили майже всі сучасні аспекти розвитку юридичної роботи, як сфери професійної діяльності в Україні. 

Під час дискусії студенти мали змогу поринути у світ своїх мрій, виступити також мали змогу усі члени Тренінгу. Було почуто і сказано багато влучних висловів, прикладів із життя, кожному ця тема близька, зрозуміла. Хоча розмова йшла про прості, приємні речі, та у деяких студентів ця тема викликала бурю емоцій.

Під час конференції учасники обговорили проблему особистісного зростання в різних аспектах, а саме: піднімалися питання якості вищої юридичної освіти, професійного зростання, чинників особистісного зростання сучасної людини, можливості зростання особистості в умовах пандемії. 



Щиро дякуємо нашим партнерам та співорганізаторам з Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, правового клубу «PRAVOKATOR» та нашим колегам з Вищого навчального приватного закладу «Дніпровський гуманітарний університет» за чудову наукову дискусію та проведений Тренінг.

Прес-центр КУП НАН