Участь студентів КУП НАНУ у соціальному заході «Я купую справжнє! Я не купую підробок!»

8 Вересня, 2015

Розпочавши цю кампанію, українці долучились до проведення Міжнародної просвітницької кампанії «Всесвітній день боротьби з підробками», яка була започаткована Всесвітньою групою по боротьбі з підробками (GACG Network) у 1998 році і відтоді проводиться щороку. Цей захід надав можливість підвищити рівень обізнаності українського суспільства щодо ризиків і наслідків придбання контрафактних товарів,  а також повагу до прав інтелектуальної власності.

На цьому заході студенти Київського університету права НАН України дізналися про проблеми виробництва та споживання підробок і шляхи її розв’язання, отримали поради експертів як не купити підробку. Також студенти мали нагоду ознайомитись із експонатами з Музею підробок Українського альянсу  по боротьбі з підробками та піратством(УАПП)  і безпосередньо запитати експертів УАПП про подробиці нелегального виробництва контрафактної продукції та шляхи її розповсюдження.
     Під час заходу було проведено дослідження громадської думки щодо споживання підроблених товарів, а студенти Київського університету права НАН України мали змогу заповнити анкету, де необхідно було відповісти на два запитання: чи купував кожен із них підроблені товари та чи були ці покупки свідомими.

На згадку всі учасники отримали пам’ятні сувеніри з гаслами «Я купую справжнє! Я не купую підробок!»  («I Buy Real! I Don’t Buy Fakes!»)