Участь студентів КУП НАНУ у загальних зборах НАН України, присвячених 100-річчю від дня народження академіка П.Г. Костюка

13 Вересня, 2024

11 вересня на запрошення Національної академії наук України студенти першого та другого курсів Київського університету права НАН України відвідали загальні збори НАН України, присвячені 100-річчю від дня народження академіка Платона Григоровича Костюка.

Захід об’єднав науковців, викладачів, студентів і молодих учених, які мали можливість вшанувати внесок академіка Костюка у розвиток світової науки та ознайомитися з його науковими здобутками.

Платон Григорович Костюк – видатний український нейрофізіолог, академік НАН України, автор численних наукових праць, що стали основою для багатьох сучасних досліджень у галузі нейронаук. Його наукові досягнення мали великий вплив на розвиток нейрофізіології як в Україні, так і за кордоном.

З вітальним словом виступив президент НАН України академік НАН України Анатолій ЗАГОРОДНІЙ.  Протягом заходу присутні прослухали доповіді провідних вчених, таких як академік НАН України Микола ВЕСЕЛОВСЬКИЙ, дочка Платона Григоровича Костюка Ольга КОСТЮК, академік НАН України Сергій КОМІСАРЕНКО, академік НАН України Олег КРИШТАЛЬ і академік НАН України Ярослав ШУБА, які поділилися спогадами про спільну роботу з академіком Костюком та розповіли про його вагомий внесок у дослідження нервової системи. Особливий акцент був зроблений на сучасних дослідженнях, які продовжують розвивати ідеї та методи, закладені вченим.

Для студентів участь у цьому заході стала чудовою можливістю познайомитися з історією української науки, почути досвід відомих науковців та отримати натхнення для власних досліджень.

Прес-Центр КУП НАНУ