Участь студентів КУП НАНУ в патріотичному вихованні та профорієнтаційній роботі серед учнівської молоді

19 Лютого, 2018
    15 лютого 2018 року студенти 1 курсу – члени наукового гуртка «Пам’ятки українського права» при кафедрі загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін  взяли участь у проведенні в гімназії №283 м. Києва (Козацька гімназія «Дніпровська Січ») круглого столу на тему «Козацьке право – історичне джерело українського права».
Було заслухано наукові повідомлення:
•    Козацьке звичаєве право (Процишин Ірина);
•    Конституція Пилипа Орлика – визначна пам’ятка українського права (Даниленко Дмитро);
•    «Права, за якими судиться малоросійський народ» – універсальний кодекс українського права (Даценко Ірина);
•     та ін.

koz1.jpg

koz3.jpg

koz4.jpg

Учням старших класів було продемонстровано презентаційні матеріали про Київський університет права НАН України та роз’яснено умови вступу в КУП НАНУ в 2018 році. Також було запрошено майбутніх абітурієнтів відвідати наш університет в Дні відкритих дверей.