Участь у парламентські слухання на тему: «Стан, проблеми та перспективи охорони культурної спадщини в Україні»

2 Травня, 2018
    18 квітня 2018 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України відповідно до Постанови відбулися парламентські слухання на тему: «Стан, проблеми та перспективи охорони культурної спадщини в Україні». Проведення зазначених слухань сприяє забезпеченню формування єдиного підходу та ефективного реформування законодавства у сфері охорони культурної спадщини з метою посилення такої охорони та збереження об’єктів культурної спадщини для майбутніх поколінь. Київський університет права НАНУ представляла д.ю.н., проф., завідувач кафедрою загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін Кудерська Н.І.