Укладення угоди про взаєморозуміння та співробітництво між Київським університетом права НАН України та Інститутом правової політики

28 Лютого, 2011

З метою покращення співпраці КУП НАНУ з інституціями юридичного спрямування, проходження практики студентами вузу та розширенням діяльності юридичної клініки КУП НАНУ «Фенікс», 23 лютого 2011 р. у приміщенні КУП НАН України відбулася зустріч ректора КУП НАН України Ю. Бошицького, Президента Інституту правової політики, народного депутата України ІV-VІ скликань, екс-міністра юстиції України 2007-2010 рр.. – М. Оніщука, радника Президента Інституту правової політики, директора благодійної організації “Фонд сприяння політичним і правовим реформам” – О. Сухорукова, завідувача юридичної клініки “Фенікс” КУП НАН України,– А.Чернеги  та  представників студентського самоврядування університету.

Під час зустрічі були обговорені питання проходження практики студентами КУП НАНУ в Інституті правової політики та розширення діяльності юридичної клініки «Фенікс».

Для цього було підписано угоду про взаєморозуміння та співробітництво між Київським університетом права НАН України та Інститутом правової політики. Було досягнуто згоди про надання студентами-консультантами юридичної клініки “Фенікс” КУП НАН України спільно із юристами Інституту правової політики безоплатної правової допомоги населенню сільської місцевості, що має обмежені можливості отримання юридичних послуг.

Учасники зустрічі дійшли висновку, що спільна участь студентів КУП НАН України разом із досвідченими юристами Інституту правової політики у подібних заходах сприятиме поєднанню набутих теоретичних знань студентами  із практикою; сформує у студента-юриста професійні навички, що дадуть йому можливість професійно і кваліфіковано надавати правову допомогу у майбутньому; сприятиме становленню громадянського суспільства, а також виробленню у суспільства позитивного іміджу до університету та інституту.

Завідувач ЮК “Фенікс” А.П. Чернега