Україна і Швейцарія: нові кроки співпраці в області освіти і науки

18 Березня, 2013

18 березня 2013 року в Київському університеті права НАН України на запрошення ректора, заслуженого юриста України, професора Юрія Бошицького перебував з офіційним візитом Надзвичайний та Повноважний Посол Швейцарії в Україні пан Крістіан Шьоненбергер у супроводі особистого помічника та керівника проектів Посольства пані Олени Чернеженко.
   Участь у зустрічі з почесними гостями від КУП НАНУ брали: проректор з наукової роботи Олена Чернецька, проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи Галина Левківська, декан юридичного факультету, заслужений юрист України Микола Короленко, декан факультету міжнародних відносин Марина Дей, завідувач відділом міжнародних зв’язків і грантів Іванна Єдгарова.

Під час зустрічі пан Шьоненбергер ознайомився з основними напрямками діяльності університету, а також досягненнями нашого ВНЗ щодо розвитку матеріально-технічної бази, впровадження інноваційних форм навчання. Почесний швейцарський гість був приємно вражений динамікою розвитку КУП НАНУ та відмітив високий рівень використання університетом сучасних підходів до виховання майбутніх юристів всесторонньо розвинутих професіоналів міжнародного класу.
  Особливу цікавість пана Посла викликав сталий розвиток міжнародних зв’язків КУП НАНУ, спроможність організації на високому рівні численних щорічних міжнародних заходів.
   Практичними практичними кроками подальшого співробітництва сторони погодились визначити:

• проведення у травні 2013 року Тижня Швейцарії в КУП НАНУ;
  • проведення майстер-класів для студентів факультету міжнародних відносин;
  • поглиблення міжуніверситетських зв’язків швейцарських вишів і КУП НАНУ;
  • активний розвиток студентського туризму;
  • сприяння у пошуку належного партнера серед кращих освітніх закладів Швейцарії для розробки і впровадження спільної магістерської програми;
  • подальше залучення керівництва, студентства та професорсько-викладацького складу КУП НАНУ до заходів, ініційованих Посольством Швейцарії в Україні

Зустріч відбулась в атмосфері взаєморозуміння, а на її завершення сторони обмінялись цінними подарунками.

Матеріал підготувала завідувач відділу міжнародних зв’язків і грантів
І. Єдгарова