Унікальний концерт «Рок симфонія»: студентський парламент на культурній події

17 Жовтня, 2024

11 жовтня голова студентського парламенту Маргарита КОРОЛЬОВА мала честь відвідати унікальний концерт симфонічного оркестру «Рок симфонія» у Палаці Україна. Ця подія стала можливою завдяки ініціативі та запрошенню Посольства Італії, яке сприяє культурному обміну.

Концерт «Рок симфонія» вразив глядачів не лише музичним майстерством виконавців, але й своєю унікальною концепцією. Поєднання класичної музики та енергії рок-жанру створило надзвичайно потужну атмосферу. Унікальність шоу полягає в його програмі: композиції плавно перетікають одна в іншу, малюючи неповторну музичну картину, що заряджає енергією кожного глядача, пробуджує натхнення та бажання жити на повну! Сценографія та світлове оформлення забезпечують особливе сприйняття знайомих мелодій, відчуття драматургії та притаманного їм драйву. Легендарні твори у виконанні симфонічного оркестру набули нового звучання та вразили навіть найвибагливіших поціновувачів музики.

Особливо важливою є роль Посольства Італії у створенні цього музичного досвіду для Київського університету права НАН України. Посольство запросило представників студентської молоді, підкреслюючи важливість культурного діалогу та міжнародної співпраці. Щиро вдячні за запрошення та надіємося на подальші спільні культурні проєкти, які будуть розвивати культурний обмін та збагачувати студентське життя.

Прес-Центр КУП НАНУ