Урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «ЮРИСТ РОКУ — 2010»

11 Жовтня, 2010

6 жовтня 2010 року в приміщенні Дипломатичної академії України при Міністерстві закордонних справ України відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу на краще професійне досягнення «Юрист року — 2010».

Свято розпочалося із зачитування привітання від Голови Верховної Ради України Кармазіним Юрієм Анатолійовичем – Першим заступником Голови Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя. У якому Литвин Володимир Михайлович зазначив виняткову важливість й відповідальність суспільного статусу юристів та щиро привітав їх з професійним святом.

Церемонію нагородження відкрив відомий юрист світу – Голова Союзу юристів України, Президент Всесвітньої асоціації юристів, Президент світового конгресу українських юристів, сенатор-міністр, член Верховного суду Міжнародного Парламенту безпеки і миру, член Європейської конференції судового порядку, член Сенату Вищої Палати Міжнародного Парламенту безпеки та миру, професор, академік, заслужений юрист України – Євдокимов Валерій Олександрович.

У конкурсі «Юрист року — 2010» прийняли участь юристи, кандидатури яких були представлені державними органами влади, установами, громадськими та іншими недержавними організаціями.
Конкурс «Юрист року» популярний сьогодні і серед молодих юристів України. Другий рік поспіль існує номінація «СТУДЕНТ – ЮРИСТ», що призвело до збільшення географія та кількості заявок на участь у конкурсі, які досягли понад трьох сотень.

Переможцем конкурсу у номінації «СТУДЕНТ – ЮРИСТ 2010» стала студентка IV курсу Київського університету права Національної академії наук України – Осядла Марія Володимирівна, яка досягла найкращих результатів за підсумками року і відповідає вимогам професійної та ділової етики.

Нагороди та дипломи переможцям вручали Голова Союзу юристів України Валерій Євдокимов та Голова Номінаційного комітету Всеукраїнського конкурсу «Юрист року — 2010» Анатолій Коваленко.

Вечір проходив на фоні мелодичного музичного супроводу, запрошені мали можливість приємно поспілкуватися з колегами та обмінятися професійними ідеями.