Урочисте підписання договору про співпрацю між КУП НАН України та Юридичним факультетом Софійського університету Ст. Клімент Охридські (Республіка Болгарія)

12 Березня, 2010

12 березня 2010 року в рамках розвитку міжнародних зв’язків КУП НАН України відбулося урочисте засідання Ректорату, Вченої ради та Ради трудового колективу університету, у якому взяли участь представники посольства Республіки Болгарія: Пламен Бунзин, повноважний міністр; Драгомир Джамбазки; повноважний міністр; Веселин Узунов, перший секретар та представники Юридичного факультету Софійського університету Ст. Клімент Охридські (Болгарія): декан факультету права професор, доктор Тенчо Колев Дундов, помічник декана з фінансових питань професор, доктор Дончо Хрусанов.

У вступній промові ректор університету Юрій Бошицький зазначив, що для КУП НАН України важливим напрямком роботи є міжнародне співробітництво у науковій і освітянській сферах, зокрема, підготовка наукової продукції, обмін досвідом у галузі надання якісних освітніх послуг, реалізація спільних науково-дослідних програм тощо.

Під час засідання було підписано договір про співпрацю між Київським університетом права НАН України та Юридичним факультетом Софійського університету Ст. Клімент Охридські (Болгарія). Від Київського університету права НАН України договір підписав ректор, професор, заслужений юрист України Юрій Бошицький, від Юридичного факультету Софійського університету – декан доктор, професор Тенчо Колев Дундов.