Урочисте підписання угоди про спільну співпрацю між КУП НАНУ та ХНУВС

29 Грудня, 2011

27 грудня 2011 року КУП НАН України відвідав ректор Харківського національного університету внутрішніх справ, голова Науково-консультативної ради Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України, заслужений юрист України, , генерал-полковник міліції Олександр Маркович Бандурка. Його візит було приурочено підписанню меморандому про співпрацю між Київським університетом права Національної академії наук України та Харківським національним університетом внутрішніх справ (ХНУВС).

Для пана Бандурки була проведена оглядова екскурсія по університету. Він високо оцінив матеріально-технічну базу, зокрема, фонди та інформаційні ресурси, науково-дослідної бібліотеки, виставку підручників,  навчальних посібників, монографій, авторами яких є науково-педагогічні працівники університету;  технічне оснащення аудиторій, обладнання спортивних залів.

В ході засідання розширеної Вченої Ради університету , професор Ю. Бошицький особисто представив кожного члена ради, після чого надав слово О.М.Бандурці. Генерал-полковник міліції відзначив, в свою чергу, що був вражений досягненнями та ентузіазмом КУП НАНУ, тими численними міжнародними заходами, які проводяться в стінах нашого університету, і відзначив, що Харківському національному університету внутрішніх справ буде надзвичайно цікаво мати серед партнерів такий ВУЗ. Беручи до уваги можливості ХНУВС в підготовці кадрів, пан ректор запропонував співробітництво в сфері обміну досвідом, захисту докторських та кандидатських робіт, запропонував делегувати викладачів КУП НАНУ до ХНУВС та навпаки. Окрім того, будучи приємно здивованим кількістю та якістю друкованих у КУП НАНУ матеріалів, академік Бандурка запропонував нашим науковцям друкуватись також у виданнях ХНУВС. Після детального ознайомлення з діяльністю Харківського національного університету внутрішніх справ, у членів розширеної Вченої Ради виникло багато пропозицій та питань до пана Бандурки, на які він із задоволенням відповів та обіцяв тісну співпрацю для подальшої реалізації висловлених пропозицій.

Наприкінці обговорення усіх можливих напрямів співпраці між КУП НАНУ та ХНУВС, був підписаний відповідний меморандум.