Урочисте вручення студентських квитків в Ужгородському інституті КУП НАН України

12 Жовтня, 2011

В Ужгородському інституті КУП НАН України відбулася традиційна подія — вручення студентських квитків. На урочистому зібранні цього року студентські квитки отримали 83 вступники.
     З вітальною промовою виступив ректор університету, професор, Заслужений юрист України Ю.Л.Бошицький. Він привітав усіх присутніх у залі з урочистою подією, а також з Днем юриста, напередодні котрого відбувалося зібрання. Ректор поділився зі вступниками перспективами розвитку Київського університету права та відзначив, що цей навчальний рік університет розпочинає зі значними здобутками: оновлена Концепція діяльності вузу, яка поліпшуватиме якість навчання та сприятиме всебічному розвитку особистості студента; модернізована матеріально-технічна база університету і його регіональних структурних підрозділів – Ужгородського та Рівненського інститутів; інтенсивно розвивається співробітництво в галузі освіти і науки з іноземними партнерами. Так, у поточному навчальному році розпочата програма спільної підготовки магістрів зі спеціальності «Міжнародне право» з Варненським вільним університетом «Черноризец Храбър» (Varna Free University, Республіка Болгарія).
     Особлива увага, підкреслив проф. Ю.Бошицький, приділяється в університеті розробці підручників та навчальних посібників нового покоління, видавничій справі. Забезпечення навчально-методичними комплексами та підручниками власного видавництва максимальної кількості навчальних дисциплін – один з пріоритетних напрямків діяльності професорсько-викладацького складу. До видавничої справи залучаються і ужгородські викладачі: у минулому навчальному році видано навчальний посібник проф. Ухаля А.М. «Захист у кримінальній справі», наразі готується до видання ще один його навчальний посібник «Конституційні принципи організації судів і здійснення правосуддя» та монографія доц. Шеремета А.П. «Теоретичні основи джерел доказової інформації».

Проф. Ю.Бошицький побажав студентам цікавого та плідного навчання у стінах Київського університету права та зауважив, що «університет гідно виконує своє призначення і виправдовує довіру Національної академії наук України, надії наших студентів та їх батьків, а також майбутніх роботодавців». З нагоди професійного свята та за значні успіхи у навчальній та науковій роботі  ректор нагородив доцента кафедри конституційного та адміністративного права Волощук Марту Гнатівну цінним подарунком.
    Від імені професорсько-викладацького складу Ужгородського інституту з початком навчального року студентів привітала директор інституту доц. Ващук О.М., побажавши їм успіхів у навчанні та натхнення для досягнення мети. Директор Ужгородського інституту запросила студентів користуватися усіма доступними ресурсами університету, великим Бібліотечно-інформаційним центром, комп’ютерними класами, консультаціями та лекціями досвідчених викладачів та закликала не нехтувати можливістю повноцінного навчання, оскільки вступ до університету ще не передбачає автоматичної видачі дипломів.

Після привітальних слів кожен з присутніх студентів почув своє ім’я та під супровід оплесків отримав свій омріяний квиток до студентського життя. Зі словами подяки та привітання з Днем юриста до ректора та викладачів від імені студентів звернулася студентка 6 курсу Ольга Рябінічева.