Урочисте засідання Клубу університетських поетів

26 Січня, 2012

«Поезія – це найвеличніша форма,
в яку може втілитися людська думка»
 Альфонс де Ламартін

25 січня 2012 року відбулося перше урочисте засідання членів «Клубу університетських поетів». Цікаво, що цього  дня святкують і Тетянин день, і День студента, а також 74-ту річницю з дня народження геніального поета, актора та композитора Володимира Висоцького.
Відповідно до Статуту клубу, який був затверджений присутніми, Клуб університетських поетів є добровільним об’єднанням студентів КУП НАН України, в основі якого лежить захоплення поетичним словом. Максим Михальов, ініціатор даного проекту, зазначив, що студенти зможуть презентувати не лише свої поетичні доробки, а й прозову творчість.
      Девізом клубу символічно стали слова Володимира Висоцького: «Скажи, когда не можешь не сказать…»
     Гостем на відкритті клубу став заслужений артист України Борис Іванович Лобода, який вразив присутніх художнім словом, увійшовши глибоко-глибоко в серця кожного з нас. Студенти пишаються знайомством з такою далеко не пересічною особистістю, яка «переживає» кожен із декламованих нею віршів, утворюючи при цьому ціле театралізоване дійство. В цьому творчому злеті були задіяні всі: хтось занурювався в себе, а хтось уявляв себе на місці тієї коханої дівчини чи жінки, яким і був присвячений твір. Свої виступи Борис Іванович огортав у ніжні звуки сопілки, тому дійсно це було не просто декламування, а справжня феєрія.

Вечір був охоплений романтичною атмосферою: мерегкотіли свічки, на столі лежали вишиті студентами рушники…Слово взяв молодий поет, другокурсник Максим Михальов, який продекламував власну інтимну лірику. В свою чергу поетка Тетяна Борисюк, студентка 4 курсу, вразила усіх віршами на громадсько-політичну тематику. Таким чином, усі, хто був охочий, продекламували власну поезію.
      Насамкінець було обрано президента клубу, яким став Михальов Максим, а також секретаря – Борисюк Тетяну.
Завідувач бібліотекою Тетяна Юріївна Ярошевська побажала усім наснаги, творчих успіхів та плідної праці, а проректор з виховної роботи і гуманітарної освіти Галина Петрівна Левківська подякувала шановному гостю, запросивши його на майбутні Шевченківські дні.
     Представники студентського парламенту КУП НАН України Плавинська Марта та Кулик Олена подарували Борису Івановичу квіти та підбірку газет університету «Калейдоскоп університетських подій» на згадку про теплу зустріч.

Члени «Клубу університетських поетів» запрошують усіх охочих долучитись до проведення таких вечорів.

Плавинська Марта,
заступник президента студентського парламенту