Урочисте засідання вченої ради КУП НАНУ з нагоди 15-го ювілею університету

22 Грудня, 2010

16 грудня 2010 р. в центрі ділового, громадсько-політичного та культурного життя України «Українському домі» відбувся урочистий захід, присвячений 15-річчю від дня утворення Київського університету права НАН України.

Серед запрошених були високопоставлені гості, народні депутати, співробітники секретаріату Президента, представники Кабінету Міністрів та провідні науковці вітчизняних і європейських навчальних закладів, зокрема: заступник Міністра юстиції України – Горбунова Л.М., голова Союзу юристів України – Євдокимов В.О., народний депутат України – Кармазін Ю.А., заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України – Левківський К.М., голова Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності – Тимошенко І.І. та інші високоповажні гості.

Для привітання з ювілеєм університету в Київ прибули делегації з вишів України, Росії та Європи – партнерів КУП НАН України, серед них делегації:

• Російського державного торгівельно-економічного університету на чолі з проректором, проф. Забейворота О.І.(Росія);
  • Європейської асоціації приватного права на чолі з президентом С.Флогаітісом (Греція);
  • Міжнародного академічного товаритсвіа ім.. Михайла Балудянського на чолі з президентов М.Вархолою (Словацька республіка);
  • Кошицького технічного університету (Словацька республіка);
  • Західного університету ім. Василе Голдіша (Румунія);
  • Мішкольського університету на чолі з проректором проф. М.Добровка (Угорська республіка) ;
  • Юридичного факультету Мішкольцського університету на чолі з деканом М.Сабо (Угорська республіка).

В своїй привітальній промові ректор університету – Бошицький Ю.Л., що Київський університет права Національної академії наук України – державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який веде свій початок від дати державної реєстрації 12 грудня 1995 р., як Вища школа права при Інституті держави і права імені В. М. Корецького НАН України. На час створення Вища школа права була покликана втілити у життя концепцію інтеграції фундаментальної юридичної науки й освіти. Так, у структурі Національної академії наук України вперше з’явилася унікальна можливість реалізувати результати численних юридичних наукових досліджень та новації щодо правового забезпечення ринкових відносин в Україні шляхом підготовки фахівців-юристів. Нині Київський університет права НАН України – це вищий навчальний заклад IV рівня акредитації – єдиний навчально-науковий комплекс у системі Національної академії наук України, що здійснює підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації фахівців-юристів і юристів-міжнародників за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавра, спеціаліста, магістра на денній, заочній, заочно-дистанційній формах навчання та на екстернаті. Крім того, університет має ліцензію на підготовку іноземців за ліцензованими напрямами підготовки та на підготовку до вступу у вищі навчальні заклади. Показником ефективності і успішності роботи навчального закладу, є його випускники. Саме вони несуть в собі частку своєї alma mater. «Успішний випускник завтра – це активний студент сьогодні» – така головна думка була присутня в промові не лише Ректора, а й інших промовців.

На святковому заході було відзначено Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України: Шемшученко Ю.С. – почесного ректора Київського університету права НАН України, Бошицького Ю.Л.— ректора Київського університету права НАН України. Також було відзначено Почесними грамотами та подяками за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та творчий підхід в підготовці висококваліфікованих фахівців науково-педагогічних працівників та співробітників університету.

В рамках святкового заходу відбулася концертна програма за участю талантів університету, неформальне спілкування з провідними науковцями України та представниками європейських навчальних закладів, посадовими особами органів державної влади та представниками ряду дипломатичних місій в Україні.

Концертна програма до 15-річчя університету

Фото на згадку