Увага! 01.10.2018 року в КУП НАН України відбудеться круглий стіл на тему: “Інформаційні технології”

28 Вересня, 2018

Організатори круглого столу:
Київський університет права НАН України;
Центр криміналістичних і мистецьких досліджень;
Юридична компанія «АЮР-КОНСАЛТИНГ»;
Консалтингова організація Cyber Consulting;
Інтелектуальний форум Єдина Європа;

forum2.jpg

Круглий стіл стане майданчиком, де відбудеться обговорення правового забезпечення використання інформаційних технологій сьогодні та перспектив розвитку правового регулювання в близькому майбутньому.
    Мета круглого столу:

• розширити свої цифрові навички з метою запобігання і протидії корупції; навчитися застосовувати нові технології та зберігати конфіденційність;
  • правильно та вчасно ідентифікувати оманливий контент, щоб зберегти в безпеці себе, так і свої фінанси в мережі інтернет;
  • ознайомитись з методами документування доказів вини з використанням новітніх криміналістичних засобів і представляти факти, відомості, дані в органи правосуддя та судочинства.

Круглий стіл розпочнеться об 13:40 В конференц залі № 211
За адресою: Київського університету права НАН України, м. Київ, вул.Доброхотова, 7а

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ УСІХ БАЖАЮЧИХ.

За додатковою інформацією звертатись:
За телефоном 0674073525
e-mail:  aur.consalt@gmail.com