Увага! 03.10.2018 року в КУП НАН України відбудеться круглий стіл на тему: “Сучасна правова освіта – вітчизняний і міжнародний досвід”, присвячений 100-річчю до дня народження В. Сухомлинського, до Дня юриста, до Дня учителя

2 Жовтня, 2018

Організатори круглого столу:
Київський університет права НАН України;
Центр криміналістичних і мистецьких досліджень;
Юридична компанія «АЮР-КОНСАЛТИНГ»;
Консалтингова організація Cyber Consulting;
Інтелектуальний форум Єдина Європа;
Expert & Tecnology.

forum3.jpg

Круглий стіл стане майданчиком, де відбудеться обговорення правового забезпечення розробки таких унікальних новітніх дисциплін, як ІТ-освіта, ІТ-право, ІТ-економіка, ІТ-інтелектуальна власність, «Електронне судочинство», ІТ-безпека, ІТ-криміналістика.

Мета круглого столу:
   1.    Обговорити основні положення нової Концепції розвитку юридичної освіти як справи національного значення.
   2.    Змістовно викласти своє бачення удосконалення юридичної освіти і правничої професії в умовах розвитку Індустрії 4.0, четвертої промислової революції і суспільства знань.
   3.    Проаналізувати шляхи розв’язання суперечностей між змістом та технологією юридичної освіти, якістю підготовки і в правничих школах із завданнями професійної діяльності правників у різних сферах правового життя.
   4.    Визначити пріорітетні напрями он-лайн освіти і сформулювати її нові тренди.

Круглий стіл розпочнеться об 15:00 В конференц залі № 123
за адресою: Київський університет права НАН України, м. Київ, вул.Доброхотова, 7а

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ УСІХ БАЖАЮЧИХ.

За додатковою інформацією звертатись:
за телефоном 0674073525
  aur.consalt@gmail.com