Увага! 03 та 06 грудня 2013 року в КУП НАНУ відбудуться майстер-класи Генерального секретаря Європейського Інституту Омбудсмана пана Йозефа Зігеле (Австрія)

2 Грудня, 2013

Шановні викладачі, співробітники
та студенти Київського університету права НАН України!

ЗАПРОШУЄМО ВАС!

03 грудня 2013 р. у комп’ютерному класі (ауд.123) КУП НАНУ відбудуться майстер-класи Генерального секретаря Європейського Інституту Омбудсмана пана Йозефа Зігелє (Австрія):
     10.30 – 11.50 – «Інститут Європейського Обмудсмана – історія, діяльність, перспективи»;
     12.10 – 13.10 – «Права людини у сфері політичної реальності та на практиці»

06 грудня 2013 р. у комп’ютерному класі (ауд.123) КУП НАНУ відбудеться майстер-клас за темою «Діяльність Омбудсманів Австрії та її провінцій – Тіролю й Форарльбергу». Час проведення буде повідомлено додатково.

Мова проведення:
англійська.
      Орієнтовна тривалість кожного майстер-класу: 60 хв.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись тут .