Увага! 10.04.2018 року відбудеться презентація спільної колективної монографії КУП НАНУ та Гданського університету

6 Квітня, 2018

10 квітня 2018 р.   об 11.00 год.

відбудеться презентація спільної колективної монографії науковців
 Київського університету права НАН України та Гданського університету
“АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОГО КОНСТИТУЦІОНАЛІЗМУ
 (на прикладі України та Республіки Польща)

Колективна монографія присвячена проблемам розвитку конституціоналізму на сучасному етапі в Україні та Республіці Польща. Окреслені як спільні, так і притаманні кожній окремій країні проблеми щодо організації державної влади й реалізації чинного законодавства, універсалізації правового забезпечення інтеграційних процесів до Європейського Союзу.
Дане видання є результатом кількарічної наукової співпраці між Київським університетом права НАН України та факультетом права й адміністрування Гданського університету та розраховане на науковців, викладачів юридичних вишів, магістрів, студентів, аспірантів, працівників правоохоронних та судових органів – усіх, хто цікавиться сучасним конституціоналізмом.

Захід відбудеться у стінах Київського університету права НАН України  за адресою:  вул. Академіка Доброхотова, 7А, синій атріум (ауд.126)

ДО УЧАСТІ ЗАПРОШУЮТЬСЯ УСІ БАЖАЮЧІ!

monogr.jpg