Увага!16.11.2012 о 15:00 в КУП НАНУ відбудеться відкриття персональної виставки живопису професора Легкоступа Пламена (Болгарія)

12 Листопада, 2012

Пламен Легкоступ

Свій творчий шлях пан Легкоступ розпочав ще під час навчання на факультеті образотворчих мистецтв Великотирновського університету, який закінчив у 1983 році, отримавши диплом за спеціальністю «Графіка». Наступні 3 роки працював художником, а у 1986 році розпочав педагогічну діяльність у якості асистента викладача з теорії та методики образотворчої діяльності в університету ім. Святих Кирила і Мефодія, який очолює з 2007 року.
     Професор Легкоступ у 2006 році захистив дисертацію за темою «Інтегративна роль образотворчого мистецтва для інтелектуального розвитк дітей дошкільного віку» та отримав науковий ступінь доктора педагогічних наук.
     Науковий інтерес професора Легкоступа становить теорія, методика та історія образотворчого мистецтва. А результатом наукової діяльності у зазначеній сфері стали 8 монографій, більш ніж 20 підручників та посібників, численна кількість статей.

Творчі доробки митця належать Національній художній галереї в м. Софія, Болгарія, культурному центру A.M.O.R.C у Парижі, Франція, Болгарському культурно-інформаційному центру у м. Москва, Росія, фундації «ARTKIBIUS» в Бельгії, а також в приватних колекціях.
     Професор Легкоступ отримав низку відомих нагород, серед яких золота медаль та диплом EAST- WESTEURO INTELLECT (EWEI’98), почесний «Хрест за заслуги» Російської академії природничих наук, медаль та диплом Міжнародного бібліографічного центру Кембріджу (Великобританія) за місто серед 100 топ-викладачів світу (2009 рік). Крім того, професор Легкоступ визнаний одним з 2000 найбільш видатних інтелектуалів світу у ХХІ столітті».
     Творчий пошук діяльності професора Легкоступа лежить у площині живопису, графіки, скульптури. Про успіх митця свідчать більш ніж 70 персональних виставок в Болгарії, Франції, Австрії, Бельгії, Росії, Німеччині, Швеції, Сербії, Чорногорії, Македонії. А поточного тижня ми раді вітати професора Легкоступа та його творчі доробки в КУП НАНУ!

Завідувач відділу
міжнародних зв’язків та грантів І.В. Єдгарова