Увага! 19 лютого 2013 року відбудеться зустріч із офіційною делегацією Республіки Куба на чолі з паном Ернесто Антоніо Сенті Даріас, Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Куба в Україні

18 Лютого, 2013

Шановні викладачі, співробітники та студенти
Київського університету права НАН України!
ЗАПРОШУЄМО ВАС!

19 лютого 2013 року у червоному атріумі (ауд.122) КУП НАНУ о 10.30 відбудеться зустріч із офіційною делегацією Республіки Куба на чолі з паном Ернесто Антоніо Сенті Даріас, Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Куба в Україні.
Участь у зустрічі візьмуть:

• Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Куба в Україні пан Ернесто Даріас;
  • Завідувач відділу по роботі з країнами Європи Генерального департаменту міжнародних відносин Центрального Комітету Комуністичної партії Республіки Куба пан Ноел Каррільо;
  • Віце-президент Асоціації дружби «Україна – Куба» пан Василь Терещук;
  • Заслужений юрист України, Омбудсмен України (1998 – 2012), професор Ніна Карпачова;
  • Ректор КУП НАНУ, заслужений юрист України, професор Юрій Бошицький.

Метою зустрічі є обговорення напрямків подальшого співробітництва КУП НАНУ з дипломатичними колами, закладами освіти і науки Республіки Куба, налагодження продуктивного українсько-кубинського діалогу через безпосереднє спілкування співробітників Посольства Республіки Куба в Україні та студентами і співробітниками КУП НАНУ.
     Орієнтовна тривалість зустрічі – 60 хвилин
     Мова заходу – українська, російська, англійська, іспанська