Увага! 21-22 лютого 2013 року в КУП НАНУ відбуватиметься Міжнародний освітній форум IAF 2013 «Україна – Німеччина: перспективи та можливості для українських студентів і дослідників»

18 Лютого, 2013

Шановні викладачі, наукові співробітники
 та  студенти Київського університету права НАН України!

ЗАПРОШУЄМО ВАС!

Метою заходу є підвищення рівня інформування студентської молоді та українського наукового товариства про дійсні міжнародні програми навчання, стипендії, надання практичних рекомендацій від експертів щодо отримання додаткової освіти у Німеччині.
     Офіційним гостем форуму буде професор Катерина Карпова, м. Регензбург (Німеччина), яка перебуватиме в Україні на запрошення ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького.

Програма форуму:

21.02.2013, четвер

11.00, ауд. 202 «Кабінет Європейського Союзу»  – зустріч з доктором права Катериною Карповою (Німеччина)

22.02.2013, п’ятниця

13.00, ауд. 126 «Синій атріум» – презентація програм академічних обмінів із науковими установами та ВНЗ Німеччини та зустріч із паном Флоріаном Кюхлером, директором інформаційного центру німецької служби академічних обмінів “DAAD” в Україні
Захід відбуватиметься за підтримки професора Райнера Арнольда, почесного доктора КУП НАНУ, завідуючого кафедрою Жана Моне Університету м. Регензбург (Німеччина) і за сприяння Посольства Німеччини в Україні та інформаційного центру німецької служби академічних обмінів «DAAD» в Україні.
     Форум проходитиме у рамках проекту «Центр міжнародних освітніх проектів», започаткованого на базі відділу міжнародних зв’язків та грантів при підтримці ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького. У поточному році подія відбуватиметься вперше, але претендує стати щорічним заходом, під час якого студенти матимуть нагоду безпосередньо спілкуватись з представниками німецьких освітніх закладів та організацій у сфері освіти і зможуть отримати актуальну й корисну інформацію щодо можливості отримати освіту або здійснювати наукові дослідження у Німеччині.