Увага! 22 жовтня 2012 року відбудеться круглий стіл «Результати та перспективи спільної болгарсько-української магістерської програми»

22 Жовтня, 2012

22 жовтня 2012 року о 12:00 в КУП НАНУ (синій атріум) відбудеться круглий стіл «Результати та перспективи спільної болгарсько-української магістерської програми». Під час цього заходу професор Петр Хрістов, декан юридичного факультету Варненського вільного університету імені Чорноризця Храбра (Болгарія) розповість про результати вищезазначеної програми. Адже 25 липня 2012 року у Варненському Вільному університеті імені Чорноризця Храбра (Varna Free University) у м. Варна, Болгарія, відбувся захист магістерських робіт студентів КУП НАНУ, які навчаються за спільною українсько-болгарською магістерською програмою «Право Європейського Союзу». Метою магістерської програми є підготовка високопрофесійного корпусу юристів-міжнародників, котрі досконало застосовують законодавство різних країн для захисту прав українських громадян поза межами України, в міжнародних організаціях, а також представляють інтереси зарубіжних фірм, іноземних громадян в Україні, захищають інтереси держави на міжнародному рівні.

Участь в обговоренні результатів і подальших перспектив візьмуть випускники спільної болгарсько-української магістерської програми 2012 року, а також керівний і професорсько-викладацький склад КУП НАНУ.