Увага! 24.09.2018 року в КУП НАН України відбудеться круглий стіл “Використання сучасних методів та інформаційно-комунікаційних технологій в запобіганні корупції”.

21 Вересня, 2018

Організатори круглого столу:
Київський університет права НАН України;
Центр криміналістичних і мистецьких досліджень
Консалтингова організація Cyber Consulting.

cyber1.jpg

Круглий стіл стане майданчиком, де відбудеться публічне обговорення як, та з допомогою чого розширити свої цифрові навички з метою запобігання і протидії корупції; як застосовувати нові технології і конфіденційність; та інформування  про те, як ідентифікувати оманливий контент, щоб зберегти в безпеці себе, так і свої фінанси в мережі інтернет. Як документувати докази вини з використанням новітніх криміналістичних засобів і представляти факти, відомості, дані в органи правосуддя та судочинства.

Круглий стіл розпочнеться об 13.40
В конференц залі № 123

За адресою: Київського університету права НАН України, м. Київ, вул.Доброхотова, 7а

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ УСІХ БАЖАЮЧИХ.

За додатковою інформацією звертатись:
За телефоном 0958069074
e-mail: vice.profcompetence@gmail.com