Увага! 25 листопада відбудеться засідання круглого столу на тему:«Світова класична політико-правова думка: сучасні виміри»

24 Листопада, 2011

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ПРАВА
Національної академії наук України

Кафедра теорії та історії держави і права

Круглий стіл на тему:

«Світова класична політико-правова думка: сучасні виміри»

Дата проведення: 25.11.2011 р.

Час проведення: 15:00

Місце проведення: ауд. 123

I.    Вступне слово (проф. кафедри Іванов В.М.)

II.    Наукові повідомлення:

•    Конфуцій про доброчинне правління. Акопян Лусіне (ПБ-45)
•    Вчення Томи Аквінського про державу, право і закон. Зінчук Катерина (ПБ-42)
•    Томас Мор – творець першої сучасної соціальної утопії. Капітанчук Іванна (ПБ-43)
•    Нікколо Макіавеллі про природу політичної влади, її отримання та утримання. Масеха Богдан (ПБ-44)
•    Шарль Луї Монтеск’є про «дух законів» та баланс влад у державі.  Паночко Олена (ПБ-42)
•    Теорія народного суверенітету Жан-Жака Руссо. Федорович Анастасія (ПБ-42)
•    Гуго Гроцій: нова концепція природного і позитивного права. Ядвичук Ксенія (ПБ-42)
•    Томас Гоббс про природні права людини та суспільний договір. Алтухов Олексій (ПБ-43)
•    Джон Локк про природні права людини, суверенітет народу та суспільний договір. Захарчук Наталія (ПБ-44)
•    Бенедикт Спіноза: право на свободу думки й совісті у республіці співгромадян. Семеник Володимир (ПБ-44)
•    П’єр Жозеф Прудон про «справедливий соціальний порядок». Радевич Володимир (Д-45)
•    Політико-правове вчення марксизму. Бельський Юрій (ПБ-44)
•    Теорія «вільного права» Євгена Ерліха. Велікжанін Євген (ПБ-44)
•    Теорія «чистого права» Ганса Кельзена. Бернацька Яна (ПБ-43)
•    Леон Петражицький про два різновиди існування та сприйняття права – інтуїтивне та офіційне. Осадча Катерина (ПБ-43)
•    Реалістична теорія права в США. Зеленецька Олена (ПБ-45)
•    Лібертарно-юридична теорія Владика Нерсесянца. Пащенко Ганна (ПБ-45)
•    Сучасні концепції природного права. Уланова Тетяна (ПБ-45)

ІІІ. Підведення підсумків (проф. кафедри Іванов В.М.).