Увага! 27 березня 2013 року відбудеться зустріч-семінар з представниками Міністерства доходів і зборів України (Державної податкової служби ) «Новий сервіс: електронно-цифровий підпис»

26 Березня, 2013

Шановні студенти, викладачі, співробітники КУП НАНУ!
Запрошуємо Вас!

27.03.2013 року о 14.30 в ауд. 123 («комп’ютерний клас») відбудеться зустріч з представниками Міністерства доходів і зборів України – Державної податкової інспекції у Печерському районі м. Києва.
   Мета заходу – ознайомлення з новим сервісом податківців – електронно-цифровим підписом, електронним декларуванням та іншими сервісними новаціями податкової служби у рамках «Декларування доходів громадян 2013».
   Під послугами електронно-цифрового підпису (ЕЦП) слід розуміти реєстрацію заявників, надання у користування надійних засобів ЕЦП, допомогу при генерації відкритих та особистих ключів, обслуговування посилених сертифікатів ключів заявників (сертифікацію відкритих ключів заявників, розповсюдження та зберігання посилених сертифікатів ключів, управління статусом посилених сертифікатів ключів та розповсюдження інформації про статус сертифікатів ключів), надання послуги фіксування часу, консультативні послуги за зверненнями платників податків, організація електронного документообігу з використанням ЕЦП.
   Крім того, податковим кодексом встановлено право на нарахування податкової знижки резиденту, який має реєстраційний номер облікової картки платника податку, а також резиденту – фізичній особі, яка через свої релігійні переконання відмовилась від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомила про це відповідний орган державної податкової служби і має відмітку у паспорті.

Для студентів, які навчаються у ВНЗ за контрактом, буде надано корисну інформацію щодо отримання ними податкової знижки!

Зазвичай розгляд реєстраційної картки займає 5 робочих днів. Але тільки під час зустрічі 27.03.2013 всі присутні зможуть зареєструватися та ЗРАЗУ отримати «електронні ключі» від власного інтернет-дос’є! Для цього потрібно мати при собі копію паспорта громадянина України та довідку про присвоєння індивідуального ідентифікаційного коду.