Увага! 27 жовтня 2010р. відбудеться майстер–клас доктора юридичних наук, професора Шишки Романа Богдановича

25 Жовтня, 2010

Шановні студенти Київського університету права

НАН України!

27 жовтня 2010 р. відбудеться майстер–клас

доктора юридичних наук, професора

Шишки Романа Богдановича
shyshka.jpg

Довідка: Шишка Роман Богданович, доктор юридичних наук, професор.

У 1985 р. успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук. Тема дисертаційного дослідження: «Договори вузів в області науково-технічного прогресу». У 1991 р. присвоєно вчене звання доцента, а у 2003 р. – професора. У 2004 р. успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за темою: «Охорона прав суб’єктів інтелектуальної власності у цивільному праві України».

Автор, співавтор більше 220 навчальних, методичних і наукових праць з цивільного та підприємницького права, права інтелектуальної власності у тім числі монографії, трьох підручників, чотирнадцяти посібників. Підготував 25 кандидатів юридичних наук.

Коло наукових інтересів: право інтелектуальної власності, правове регулювання наукової діяльності, договірні відносини.

Читає курси: Римське приватне право, Цивільне право України (обидві частини), Актуальні проблеми цивільного права, Сімейне право, Житлове право, Право інтелектуальної власності, Впровадження результатів творчої діяльності, Інвестиційне право, Міжнародне інвестиційне право, Митне право, Підприємницьке право, Організація науки і методика підготовки дисертаційних досліджень, Наукознавство.

Тема: Наука і правове регулювання наукових досліджень

Початок: 10:30

Майстер-клас відбудеться в комп’ютерному класі

Запрошуються студенти, науково-педагогічні працівники, співробітники