Увага! 3 жовтня 2012 року в КУП НАНУ відбудеться зустріч з представниками проекту «Школи американського права» (Chicago-Kent College of Law, США)

1 Жовтня, 2012

Шановні студенти Київського університету права НАН України!
ЗАПРОШУЄМО ВАС!
03 жовтня 2012 р. о 10.30 в аудиторії 209 КУП НАНУ
відбудеться зустріч з представниками проекту
«Школи американського права».

Школа американського права в Харкові (School of American Law)
є спільним проектом IIT / Chicago-Kent College of Law (США)
 та юридичної фірми ILF (Інюрполіс), України.

Школа американського права користується величезною популярністю серед студентів та практикуючих юристів Республіки Польща: щороку School of American Law в Польщі закінчують понад 80 осіб.

Основна мета даної програми – надати можливість українським студентам 3-5 курсів юридичних факультетів, практикуючим юристам, представникам бізнесу, перекладачам і всім зацікавленим отримати знання в галузі американського права, порівняльного правознавства, удосконалити юридичний і бізнес-англійська мова, отримати ступінь LL.M. в області міжнародного та господарського права в IIT / Chicago-Kent College of Law протягом одного семестру (шість місяців).

Крім того, Ви зможете взяти участь у програмі обміну студентами, за результатами якої польські студенти Школи американського права навчаються один семестр в Україні (Харків), а українські студенти – можуть навчатися у Польщі (Гданськ, Вроцлав).

Директором школи є професор Річард Ворнер,

Виконавчим директором – Роман Хоштарія.