Увага! 3 жовтня 2013 року відбудеться конференція за міжнародною участю «Актуальність юридичних праць Ганса Кельзена для сучасних України та Австрії»

19 Вересня, 2013

Захід, який організовано спільно з Посольством Австрії в Україні, присвячено 132-й річниці від дня народження видатного австрійського науковця і діяча Г. Кельзена. У рамках конференції відбудеться презентації першого у світі видання українською мовою книги Ганса Кельзена «Про сутність і цінність демократії», яка побачила світ на Україні завдяки спільним зусиллям Київського університету права НАН України, Австрійського культурного форуму у м. Київ та з люб’язного дозволу Віденського університету (Австрія).

Ганс Кельзен – австрійський та американський юрист і філософ, один з основних теоретиків правового позитивізму, основоположник концепції конституційного суду та конституційного контролю, засновник і суддя першого такого суду  – Конституційного суду Австрії.

Книгу презентуватиме професор Герберт Шамбек, видатний науковий і політичний діяч Австрії, екс-спікер Парламенту Австрії (1988, 1992-1997), Почесний президент Австрійської  комісії юристів.

Запрошуємо науковців, аспірантів, студентів, громадських діячів до участі у заході!

Захід відбудеться 3 жовтня 2013 року в Києві, мала зала президії НАН України, вул. Володимирська 55, 2-й поверх (початок реєстрації о 10.00).

Робочі мови конференції – англійська, українська, німецька, російська. Буде здійснюватись послідовний переклад.

Для участі у зустрічі необхідно заповнити реєстраційну форму та надіслати її до 29 вересня 2013 року.

Попередня реєстрація обов’язкова. Кількість місць обмежена.

Детальніше про захід, презентацію книги, організаторів заходу
можна узнати на веб-сторінці конференції
 за посиланням http://inter-dep.wix.com/hans-kelsen