Увага! 30 вересня 2013 року завершується реєстрація для участі в найпрестижнішій масштабній молодіжній події – Київській моделі ООН – 2013!

24 Вересня, 2013

У листопаді 2013 року відбудеться масштабна подія, яка об’єднає активну молодь України та світу під егідою міжнародних зв’язків та захисту навколишнього середовища.
Організатори: ГО «Всеукраїнська асамблея молоді”, Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.
    Модель Організації Об’єднаних Націй (MUN) – справжнє моделювання конкретних органів Організації Об’єднаних Націй, комітетів або конференцій, таких як Генеральна Асамблея або Комісія зі сталого розвитку. У MUN студенти відчувають себе у ролі послів держав-членів ООН, щоб обговорити актуальні питання порядку денного величезної організації.
     Сьогодні, MUN існують у понад 40 країнах. MUN-моделювання можуть бути адаптовані до будь-яких масштабів і MUNs можуть бути проведені в класах, школі, на регіональному, національному та міжнародному рівнях. Великі події називаються конференціями, тому що вони збирають учасників з усієї країни або світу.
Багато хто з сьогоднішніх лідерів у галузі права, держави, бізнесу та мистецтва брали участь у Моделі ООН під час навчання (суддя Верховного суду США Стівен Брейер, Челсі Клінтон, Генеральний секретар ООН, Пан Гі Мун, актор Семюель Л. Джексон та ін).
     Пункти порядку денного, що обговорюються в комітеті, міняються на кожній конференції. Більшість конференцій, як правило, зосереджені на справах поточних питань, які обговорюються в Організації Об’єднаних Націй. Ці проблеми можна поділити на політичні, фінансові та/або соціальні проблеми. Тим не менш, завдання деяких комітетів можуть бути направлені на вирішення гіпотетичних проблем чи питань минулого чи майбутнього. Наприклад, у багатьох конференціях присутні «кризові» комітети, в яких делегати повинні реагувати на гіпотетично або фактично кризові ситуації.
     Делегатом Моделі ООН є студент, який бере на себе роль посла в Організації Об’єднаних Націй в імітаційній моделі ООН. Від делегата Моделі ООН не вимагається великого досвіду у міжнародних відносинах. Будь-хто може взяти участь у Моделі ООН, поки є прагнення дізнатися щось нове і працювати з людьми, щоб спробувати змінити ситуацію в світі. Делегати Моделі ООН схильні йти далі, щоб стати великими лідерами в політиці, юриспруденції, бізнесі, освіті і медицині.
     Минулого року студенти КУП НАНУ брали участь у Пленарному засіданні Київської моделі ООН-2012, яке відбулось у Верховній Раді України (/novini/26-28-veresnja-2012-roku-predstavniki-kup-nanu-berut-uchast-u-roboti-mignarodnoji-konferenciji-iv-kijivska-model-oon-za-sprijannjam-komitetu-vru-z-pitan-zakonodavchogo-zabezpechennja-pravoohoronnoji-dijalnosti.html). Цього року ми щиро сподіваємось, що наші студенти отримують можливість взяти участь у роботі комітетів ООН.

Участь – безкоштовна!

Реєстрація та детальна інформація знаходяться за посиланнями:

У разі необхідності відділ міжнародних зв’язків і грантів КУП НАНУ надасть необхідну консультаційну та інформаційну допомогу щодо складання мотиваційного листа, підготовки промови та інших питань! Чекаємо на вас!

Контактні дані: відділ міжнародних зв’язків і грантів КУП НАНУ, кім.213, тел. (044) 424-91-48, е-мейл: inter-dep@kul.kiev.ua